Hakkımızda

Neden En Iyisi Biziz?

Çünkü biz 2 yıldır enerji hizmetleri alanında en iyi çözümleri sunuyoruz.

2017 yılının Eylül ayında her birisi kendi alanında uzman olan 3 kişilik bir kadro ile kurulduk. Enerji Verimliliğinin daha çok önem kazandığı bu günlerde, özellikle Sivas’ta eksikliğini gördüğümüz Merkezi Sistem ve Isı Gider Paylaşımı konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığının tüm şartlarını sağlayarak sektöre farklı bir bakış açısı sunan bir oluşum meydana getirdik. Standart, basma kalıp uygulamaların dışına çıkmak istediğimizden Merkezi Sistem Isı Gider Paylaşım Programını yaptık ve uygulamaya soktuk.

Neler Yapıyoruz?

Merkezi Sistem ve Isı Gider Paylaşımı yanında bu sistem ile alakalı olan kalorimetre ve M-Bus Cihazlarının satışlarını da yapıyoruz. Kendi imalatımız olan Nortek GSM M-Bus cihazı ile binanızın ısı gider paylaşımını, personel olmadan, tamamen dijital ortamda yapıyor, Uzaktan Sayaç Okuma Sistemimiz sayesinde yapılan paylaşımlarınızı sizlere ister SMS ile, isterseniz de e-mail ile bildiriyoruz.

Binanızın sistemlerimiz ile donatılıp sizi de rahata kavuşturmak için, bina altyapınızın keşif hizmetini de ücretsiz olarak yapıyoruz. Böylelikle binanız için en uygun ve verimli olan ekipman seçimini, uzman kadro olarak size öneriyoruz.

Binanız için belirlenen tüm bu ekipmanlalrın binanıza entegre edilip ayarlanması için gerekli kablolama hizmetini de veriyoruz. Bu sayede, sizi ayrıca elektrikçi elektrikçi gezdirmeden, tek kalemde işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Isı Gider Paylaşımlarınızın detaylarını incelemeniz için, sizleri A4 faturalarla uğraştırmıyoruz. Kolay arayüzü, detaylı görsel grafikleri ile günün her saatinde Nortek Enerji Isı Gider Paylaşım Programına giriş yaparak, ay içi harcamalarınızın detaylarını istediğiniz zaman, istediğiniz yerden şeffaf olarak ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Hatta Uzaktan Sayaç Okuma Sistemi sayesinde muhtemel bir arıza veya sorun durumunda sizden bir şikayet gelmesini beklemiyoruz. Çünkü sistemlerimizden arıza bildirimi geldiğinden dolayı, sorunu gidermek için hemen harekete geçip sorununuzu çözüyoruz.

Enerji Adamı

Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

Nortek Enerji olarak, enerji konusunun tüm alanlarında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konya organize sanayi bölgesinde bulunan bir Güneş Enerji Paneli ve Rüzgar Türbini üreticisi firma ile yaptığımız anlaşma ile kendi elektriğinizi üretmenizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Teknik Destek

Bizden hizmet alacak her müşterimize teknik konularda 7 gün ve 24 saat destek sağlayacak altyapımızı kurduk. Hatta aynı standartları bayimiz olmak isteyen iş ortaklarımızdan da istiyoruz. Çünkü amacımız müşterilelrimizin memnuniyetidir.

Rüzgar ve Güneş Enerjisi